Kako ostati u trci?
9. maj 2019.
Protest gluvih i nagluvih osoba
17. maj 2019.

Izabrano novo rukovodstvo CSŽ Smedereva

Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom Smedereva je na redovnoj izbornoj Skupštini održanoj 14.maja 2019. godine odabrao novo rukovodstvo koje će radom Centra upravljati u naredne 4 godine. Prilikom izbora vodilo se računa i o jednakosti polova u organima odličivanja, odnosno učešću žena u organima, kao i o zastupljenosti predstavnika različitih kategorija invalidnosti kako bi se izbegli sukobi interesa.
Za članove Izvršnog odbora izabrani su: Radivoj Damjanović, Jelena Stojanović, Vlado Dodić, Ksenija Vijatović i Zoran Petković. Članovi Nadzornog odbora su: Duško Savić, Mića Vijatović i Sonja Rakić.

Na sednici Izvršnog odbora za predsednika je izabran Radivoj Damjanović, a za potpredsednika Vlado Dodić.
Pored izabranih članova u telima odlučivanja, na realizaciji aktivnosti angažovaće se i stručni radnik Ivana Gvozdenović i sekretar Jovan Mladenović.
Želimo novom rukovodstvu mnogo uspeha u radu.